SoSie25

Ogłoszenia Parafialne XXI Niedziela Zwykła 26.08.2018 rok

1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. porannej o godzinie 7.00 nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa wynagradzająca za grzechy.

2. W liturgii Kościoła bieżącego tygodnia przypadają wspomnienia: w poniedziałek św. Moniki, we wtorek św. Augusta- biskupa i doktora Kościoła, w środę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

3. W poniedziałek, 3 września o godzinie 8.30 sprawowana będzie Msza św. z racji rozpoczęcia roku szkolnego dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej Nr 4. Serdecznie zapraszamy Dyrekcję, grono pedagogiczne, dzieci oraz młodzież wraz z rodzicami.

4. W dniach od 4 -19 września w naszej parafii rozpoczynamy zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt elektroniczny można składać w garażu przy plebani naszej parafii. Środki ze zbiórki zostaną przekazane na działalność Polskich Misjonarzy. Serdecznie zachęcamy wszystkich parafian do włączenia się do tej akcji. Na stoliku z prasą znajdują się ulotki informacyjne.

5. Wspólnota Crucis Splendor, Proboszcz Parafii pw. Św. Wawrzyńca w Rymanowie oraz Burmistrz Gminy Rymanów zapraszają na Piknik Rodziny pod hasłem „W Blasku Krzyża z Ojcem Pio”. To wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 2 września br. w godzinach od 15.00 do 21.00 w Parku Dworskim im. Anny i Stanisława Potockich w Rymanowie. Bliższe informacje można znaleźć na afiszu w gablocie.

6. Z racji kończącego się okresu wakacyjnego , od przyszłej niedzieli Msza św. z godziny 20.00 będzie przeniesiona na godzinę 18.00.

7. Dzieciom i młodzieży życzymy dalszego miłego wypoczynku z uwagi na dobiegający końca okres wakacji.

8. Solenizantom, Jubilatom oraz gościom życzymy wielu łask Bożych, opieki swoich patronów i życzliwości najbliższych oraz wstawiennictwa św. Michała Archanioła i bł. Ks. Bronisława Markiewicza. Ze swojej strony zapewniamy o modlitwie.

9. Do wieczności w tym tygodniu odszedł Emil Chodorowski . Polećmy Go Miłosierdziu Bożemu – „Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie".

 

Go to top