1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy okres Komunii Welkanocnej.

2. 20 czerwca w czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. tak jak w porządku niedzielnym. W tym dniu również odbędzie się Msza św. Jubileuszowa 25 lecia kapłaństwa Ojca Generała Dariusza Wilka o godzinie 8.30. Zapraszamy parafian do licznego udziału w tej Mszy św. wypraszając Boże błogosławieństwo na trudy codziennego życia.

3. Ogólna procesja ulicami Krosna rozpocznie się o godzinie 10.30. Prosimy parafian do udziału w tej procesji. W piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

4. Nasza parafia poprowadzi procesję ulicami naszej parafii w niedzielę 23 czerwca. Msza św. rozpocznie się o godzinie 10.00, o godzinie 10.45 rozpocznie się procesja . Procesję poprowadzą nowo wyświęceni kapłani, a kazania wygłosi Ks. Piotr Dąbrowski. Parafian prosimy o przystrojenie okien, małe dzieci i dzieci pierwszokomunijne prosimy do sypania kwiatów. Do pomocy przy organizowania procesji zapraszamy: Wspólnoty parafialne, Harcerzy Zapraszamy ponadto chętnych mężczyzn do niesienia chorągwi, baldachimu i głośników. Msza św. po procesji będzie o godzinie 13.00, nie będzie natomiast Mszy św. o godzinie 11.30 5. Od czwartku będą odbywać się procesje po Mszy św. o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy do licznego , dzieci, młodzieży i całe rodziny.

6. Zakończenie roku szkolnego dla młodzieży z Naftówki odbędzie się w środę na terenie szkoły o godzinie 9.00.

7. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla szkoły podstawowej Nr 4 odbędzie się we wtorek o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i wychowawców oraz zapraszamy rodziców.

8. Są jeszcze miejsca na koncert Jednego Serca jednego ducha  do Rzeszowa, który odbędzie się 20 czerwca  . Wyjazd spod kościoła o godzinie 17.00. Powrót około północy.

9. Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia i pomyślności w życiu codziennym, życzymy opieki świętych patronów. Zapewniamy o modlitwie.

Ogłoszenia Parafialne Niedziela Zesłania Ducha Świętego 09.06.2019 roku

Ogłoszenia Parafialne Niedziela Zesłania Ducha Świętego 09.06.2019 roku

Go to top