1. . W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy: w poniedziałek – Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera i patrona naszej archidiecezji; w czwartek – Święto św. Benedykta, opata i patrona Europy.

2. Dzisiaj po Mszach świętych zbieramy ofiary na cel misji na Dominikanie, gdzie pracuje Ks. Jan Drapczak, który dzisiaj głosi Słowo Boże w naszej świątyni, a który wcześniej pracował w naszej parafii.

3. W sobotę Msza św. o godzinie 18.00 w intencji wypełnienia się Woli Bożej wobec naszej Ojczyzny. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa.

4. Serdecznie witamy w naszej Wspólnocie Parafialnej księży: ks. dr Romana Majkę, który dłużej będzie z nami przebywał, ks. misjonarza mgr Jana Drapczaka i ks. mgr Józefa Gibałę.

5.Solenizantom, jubilatom oraz wszystkim przybyłym gościom składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele Bożego błogosławieństwa na trudy codziennego życia. Zapewniamy o modlitwie.

6. Do wieczności w tym tygodniu odeszła śp. Alicja Guzik. Polećmy Ją Miłosierdziu Bożemu "Dobry Jezu, a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie".

Ogłoszenia Parafialne XII Niedziela Okresu Zwykłego 23.06.2019 rok.

Ogłoszenia Parafialne 16.06.2019 rok Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Go to top