Ogłoszenia Parafialne na 29 Niedzielę Zwykłą 20.10.2019r.
1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Nabożeństwo różańcowe w tym tygodniu połączone będzie z modlitwą w intencji misji. Swoją modlitwą wspomagajmy misjonarzy.
Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje.
2. W dniu dzisiejszym liczy się wiernych obecnych na Mszach św. i przystępujących do Kom. Św. Dane potrzebne są dla celów statystycznych.
3. Przypominamy, że na półkach z gazetami są wyłożone kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypełnienie. Można je składać w zakrystii.
4. W sobotę, 26 października w Krośnie w kościele pw. Św. Piotra i Św. Jana z Dukli odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Kongresu Biblijnego Archidiecezji Przemyskiej dla archiprezbiteratu krośnieńskiego. Rozpoczęcie o godz. 10.00. Dokładny program jest na plakacie w gablocie.
Zachęcamy członków grup parafialnych oraz delegacje parafian do wzięcia udziału w tym spotkaniu kongresowym.
5. W przyszłą niedzielę uczniowie z Katolickiego Liceum w Krośnie będą przed naszym kościołem sprzedawać znicze. Dochód zostanie przeznaczony na Orszak Trzech Króli, którego są organizatorami.
6. W nocy z soboty na niedzielę będzie zmiana czasu na zimowy
(z godz.3.00 na 2.00).
7. Na nadchodzący tydzień wszystkim parafianom, a zwłaszcza Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Zapewniamy o modlitwie.

Ogłoszenia Parafialne na 28 Niedzielę Zwykłą 13.10.2019r.

Ogłoszenia Parafialne na 27 Niedzielę Zwykłą 06.10. 2019 r.

Go to top