I1.Nowenna przed Wspomnieniem błogosławionego Władysława Findysza odprawiana jest codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 20.00. Na zakończenie nowenny w piątek o godz. 18.00 odprawimy Msze św. o błogosławionym i udamy się w procesji do kapliczki.
Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium błogosławionego Władysława Findysza w Nowym Żmigrodzie, a także do Dukli i Miejsca Piastowego 24 sierpnia w sobotę. Wyjazd o godz. 9.00 od kościoła, a powrót około godz. 17.00. Zapisy na pielgrzymkę są przyjmowane do 22 sierpnia czyli do czwartku.
2. W sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła. 3. W naszej parafii w dniu 25 sierpnia o godz. 10.00 będzie odprawiona Msza św. dziękczynna - "dożynkowa" za tegoroczne plony ziemi i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Dzielnicy Krościenko Niżne, Koła Kobiet, całej Wspólnoty parafialnej i Miasta Krosna. O godz. 12.00 nastąpi wręczenie bochna chleba Prezydentowi Miasta Krosna.
4. Festyn Dobroczynny " W hołdzie prześladowanym chrześcijanom" rozpocznie się 25 sierpnia od godz. 14.00 - w Rymanowie Zdroju, w Parku nad Czarnym Potokiem. Bliższe informacje są na afiszu.
5. W gablocie wywieszone jest także zaproszenie do Sanktuarium w Miejscu Piastowym na Dziesiąte Podkarpackie wesele bez toastu 24 sierpnia.
6. Na nadchodzący tydzień wszystkim parafianom, a zwłaszcza Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Zapewniamy o modlitwie. Niech przeżywane wakacje będą czasem bezpiecznego podróżowania i czasem owocnego wypoczynku.

Ogłoszenia Parafialne na 19 niedzielę zwykłą 11.08.2019r.

Ogłoszenia Parafialne na 19 niedzielę zwykłą 11.08.2019r.

Go to top